AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kush është deputeti që i sugjeronte gazetares të gjente ndonjë djalë të ri (VIDEO)

Në këto ditë të para të Kuvendit të ri nuk kanë munguar as ngacmimet nga ana e gazetarëve. Dhe disa prej deputetëve më me përvojë duket se ja kanë marrë mirë dorën.

Ky ka qenë dhe rasti deputetit Sadri Abazi kur  gazetarja e “Stop” i ka bërë komplimenta për elegancën, për veshjet e shtrenjta apo për kollaren e bukur. 

Deputeti nuk i është kursyer gazetares duke i thënë që të shohë ndonjë të ri tani se ai është plakur. Sakaq ngacmimet për të tjerët kanë vijuar, dhe video është mjaft me humor.

Po ashtu ajo i ka pyetur ata për vendin se ku e kanë blerë kostumin, mirëpo shumica e tyre nuk i kanë ktheyr përgjigje.

(E.K/SHUPLAKA)

Për më shumë shihni videon:

 

 

 

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!