Aksidenti i frikshëm pranë TEG-ut, humb jetën shoqëruesi i ambasadorit rus në Tiranë. Një tjetër në gjendje të rëndë

Një aksident me pasoja të rënda ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në afërsi të TEG-ut në Tiranë, ku si pasojë e një përplasje të fortë të mjetit, ka humbur jetën shoqëruesi i ambasadorit rus në vendin tonë. Automjeti me targë CD, tip ‘Hyundai Tucson’ dyshohet se ka qenë me shpejtësi tej normave të lejuara dhe … Continue reading Aksidenti i frikshëm pranë TEG-ut, humb jetën shoqëruesi i ambasadorit rus në Tiranë. Një tjetër në gjendje të rëndë