Autobusi dhe makina përfunduan në Lanë, reagon policia: Dy pasagjerë në spital

Policia ka reaguar pas aksidentit të sotëm në kryeqytet ku një autobus u përplas me një makinë. Sipas njoftimit zyrtar,  makina ka përfunduar bashkë me autobusin në lumin e Lanës, ndërsa dy pasagjerë janë dërguar në spital. Mësohet se dy të lënduarit ndodheshin në makinën e cila i preu rrugën urbanit, dhe se janë jashtë … Continue reading Autobusi dhe makina përfunduan në Lanë, reagon policia: Dy pasagjerë në spital