Detaje të reja nga operacioni i SPAK/ Goditet grupi i fuqishëm i krimit në Elbasan, 10 të arrestuar, në pranga edhe policë. Akuza për vrasje, shantazh dhe rrëmbim

Një megaoperacion është duke u zhvilluar nga ana e SPAK në disa qytetet te vendit. Burime bëjnë me dije për Fax Neës se operacioni është shtrirë në Elbasan, Durrës dhe Tiranë për gaditjen e grupeve kriminale. Në pranga kanë përfunduar të paktën 10 persona, në qytetin e Elbasanit. Sipas burimeve në këtë qytet urdhër arrestet … Continue reading Detaje të reja nga operacioni i SPAK/ Goditet grupi i fuqishëm i krimit në Elbasan, 10 të arrestuar, në pranga edhe policë. Akuza për vrasje, shantazh dhe rrëmbim