EKSKLUZIVE/ “Ajsberg” zbulon skandalin: Anëtari i KLP-së autor i plagosjes së 2 personave (Emri)

Një ish-polic ka denoncuar në emisionin investigativ, “Ajsberg” të gazetarit Artur Çani në Televizionin Fax News, një ngjarje e cila ka ndodhur në Shtator të viti 1992 në fshatin Vrion, në oborrin e kishës ku plagosjen e ka kryer ish-polici, sot anëtar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Tartar Hasim Bazaj. Ish-polici denoncues, emrin dhe … Continue reading EKSKLUZIVE/ “Ajsberg” zbulon skandalin: Anëtari i KLP-së autor i plagosjes së 2 personave (Emri)