EMRI/ Ia mbathi me vrap pasi i policët kërkuan dokument identifikimi, kush është i riu që ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme në Tiranë

Laer Kurti është 32 vjeçari i cili ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme në spitalin e Traumës në Tiranë. Siç u raportua edhe në njoftimin e Agjencisë për Mbikëqyrjen Policore, Kurtit iu kërkua nga efektivët që të ndalonte dhe t’u tregonte dokumentet e identifikimit, por ky i fundit ia ka mbathur me vrap derisa është … Continue reading EMRI/ Ia mbathi me vrap pasi i policët kërkuan dokument identifikimi, kush është i riu që ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme në Tiranë