“Komisioni duhet ta çojë PD në zgjedhje”, Gjekmarkaj dhe Bushati sulmojnë Bashën: Duhet të ikësh, e shkatërruat PD-në

Helidon Bushati ka qenë një prej deputetëve më të ashpër ndaj kryedemokratit Lulzim Basha në mbledhjen e grupit parlamentar të PD. Gjithashtu i ashpër ndaj kryedemorkatit është treguar edhe Agron Gjekmarkaj i cili dha dorëhqejen nga pozicioni i nënkryetarit të PD dhe kërkoi më tej që të krijohej një komision për ta çuar PD-në në … Continue reading “Komisioni duhet ta çojë PD në zgjedhje”, Gjekmarkaj dhe Bushati sulmojnë Bashën: Duhet të ikësh, e shkatërruat PD-në