E rëndë në Kamëz! Djali godet me thikë nënën e tij (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Kamëz ku një person ka goditur me thikë nënën e tij. Sipas njoftimit zyrtar të policisë bëhet fjalë për shtetasin Ajet Lleshi Sina nga Burreli, i cili i ka shkaktuar plagë me thikë nënës së tij Sofie Sina. Mësohet se gruaja është dërguar në spital dhe ndodhet … Continue reading E rëndë në Kamëz! Djali godet me thikë nënën e tij (EMRAT)