Misteri i aksidenteve ‘të çuditshme’ të vajzave në familjen Belba, 2 të vdekura dhe një e plagosur në 2 vite (VIDEO)

Librazhdi është tronditur nga një ngjarje e rëndë në familjen Belba ku një foshnje 3 muajshe është gjetur e vdekur nga e ëma mëngjesin e sotëm pasi e kishte lënë në shtëpi pa mbikëqyrje teksa kishte shkuar në dyqan për të blerë qumësht. Faxweb.al mëson detaje të reja për ngjarjen ku sipas raportimeve, nëna e … Continue reading Misteri i aksidenteve ‘të çuditshme’ të vajzave në familjen Belba, 2 të vdekura dhe një e plagosur në 2 vite (VIDEO)