Pamje nga vendngjarja/ Nëna po dërgonte djalin drejt spitalit, devijimi i mjetit rezultoi fatal, humbin jetën të dy (Emri)

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga aksidenti i ndodhur sot në mesditë në Berat, ku si pasojë e rënies së mjetit tip Benz në Osum, humbi jetën nëna dhe djali i saj 6-vjeçar. Dyshimet janë se mjeti që drejtohej nga gruaja, Klaudia Xhaferri, ka humbur kontrollin, dhe pasi ka thyer kangjellat ka përfunduar … Continue reading Pamje nga vendngjarja/ Nëna po dërgonte djalin drejt spitalit, devijimi i mjetit rezultoi fatal, humbin jetën të dy (Emri)