Vritet 33-vjeçari shqiptari në Itali, u gjet i gjakosur në mes të rrugës nga kalimtarët, pranga autorit (EMRAT)

Alfonso Kola, 33-vjeçari shqiptar që u godit me thikë mbrëmë jashtë një lokali në Calcinato, ka ndërruar jetë gjatë natës. Burri kishte mbërritur në spital në kushte të dëshpëruara dhe nuk mbijetoi, pavarësisht se i ishte nënshtruar një operacioni delikat. Një person është arrestuar për vrasjen. Bëhet fjalë për Petrit Gega, 52 vjeç, bashkatdhetar i … Continue reading Vritet 33-vjeçari shqiptari në Itali, u gjet i gjakosur në mes të rrugës nga kalimtarët, pranga autorit (EMRAT)