VIDEO/ Një person me xhup të zi u afrua dhe qëlloi me armë djalin e kryeplakut në Vlorë, kush është 24 vjeçari që i shpëtoi atentatit (EMRI)

Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë në drejtim të një makine tip “Benz ML” me targa AA858FY në qytetin e Vlorës. Të shtënat janë regjistruar në Lagjen “10 Korriku” pak metra pas shëtitores Lungomare. Nga yë shtënat nuk ka patur persona të lënduar ndërsa dyshohet se ngjarja ka ardhur si pasojë e … Continue reading VIDEO/ Një person me xhup të zi u afrua dhe qëlloi me armë djalin e kryeplakut në Vlorë, kush është 24 vjeçari që i shpëtoi atentatit (EMRI)